D&G Opony Wrocław - Warsztat

D&G opony warsztat CM 550

W pełni zautomatyzowana montażownica opon specjalnie zaprojektowana do opon nawet 20 calowych.
D&G opony warsztat CM 550 GT RACING.

W pełni zautomatyzowana montażownica opon specjalnie zaprojektowana do opon nisko profilowych i sportowych felg aluminiowych. Dzięki specjalnemu pneumatycznemu systemowi z podnoszonym dodatkowym ramieniem, użądzenie może obsługiwać nawet koła 24 calowe. Posiada specjalnie zaprojektowane przystawki pozwalające na pracę z oponami RUN FLAT i RSC.
D&G opony warsztat Wyważarka z monitorem do kół samochodów osobowych i dostawczych, wyposażona w uchwyt szybkomocujący i osłonę. Szybki dostęp do menu poprzez potrętło z przyciskiem co znacznie ułatwia pracę trzech operatorów. Szeroka paleta programów wyważania gwarantuje dopasowanie sie do każdego typu koła. Wyważarka ta wyposażona jest również w program podklejania odważników za pomocą przymiaru pomiarowego jak również możliwość ukrycia ciężarków za ramionami obręczy ze stopów lekkich. CORGHI 7280 został również wyposażona w program odnajdywania miejsca podklejenia lub nabicia odważnika i automatycznego blokowania koła w tym miejscu.
D&G opony warsztat TEXA KONFORT 760 R.

Stacja serwisowa klimatyzacji dostosowana do obsługi układów klimatyzacji wszystkich pojazdów benzynowych, diesel oraz hybrydowych o wysokiej skuteczności odzyskiwania czynnika. Stacja charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru czynnika, wysoką dokładnością pomiaru oleju oraz automatyczną sygnalizacją przeglądów.